Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów.

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.:

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

knis oferta pracy politechnikaOferta pracy! Firma PROEKO z Poznania poszukuje osoby na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY w branży SANITARNEJ,
INSTALACJE GRZEWCZO - WENTYLACYJNE.

PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, automatyki przemysłowej i budynkowej oraz pionierskich rozwiązań teleinformatycznych. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY w branży SANITARNEJ
INSTALACJE GRZEWCZO - WENTYLACYJNE
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna realizację prac na obiektach nowo budowanych i remontowanych zakresu HVAC oraz prowadzenia dokumentacji obiektowej.

Zadania:

- prowadzenie dokumentacji budowy na etapie realizacji i powykonawczo;
- organizacja zaopatrzenia i dostaw materiałów;
- kontrola prowadzonych prac na budowie;
- współpraca z Kierownikiem Robót prowadzącym daną realizację.

Wymagania:

- absolwent lub student 5roku kierunku inżynieria środowiska (specjalizacja ciepła woda);
- znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office;
- umiejętność pracy w zespole;
- odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- zdobycie doświadczenia w branży sanitarnej w specjalności grzewczo wentylacyjnej;
- poznanie procesu budowlanego od projektu, realizację, uruchomienie oraz serwis;
- pracę w wykwalifikowanym zespole inżynierów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)