Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne


Masz wolną chwile i chcesz ten czas dobrze wykorzystać?

Mamy coś dla Ciebie. Już w środę 10 kwietnia na Wydziale Fizyki UAM odbędą się ciekawe prezentacje (sala 7) dotyczące między innymi wzroku, efektu 3D, iluzji a także na stanowiskach (sala 6) będzie można zobaczyć i posłuchać o urządzeniach takich jak : dioptromierz, autorefraktometr, foropter, stereopsja, akomodacja czy też lampa szczelinowa.

 

Aby sprostać temu wydarzeniu organizacyjnie innymi słowy, żeby to przedsięwzięcie miało ręce i nogi to chętne osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wg wzoru:

Temat: optyka okularowa i optometria
Treść: imię, nazwisko i rok studiów. 

Zapisy do 9 kwietnia.

 

Dołącz do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/359000694203890/?notif_t=plan_edited

Chętne osoby zapraszamy na pętlę Osiedla Sobieskiego przy ścianie akustycznej o godzinie 11:30. Stamtąd pomaszerujemy na Wydział Fizyki, posłuchamy wykładów i zobaczymy co się kryje pod tymi niecodziennie spotykanymi urządzeniami.


 Zapisz się na nasz newsletter